Piknik UKS-u

Co roku sezon letni zamykamy wspólnym Piknikiem. Mam przyjemność zaprosić wszystkich, od najmłodszych do najstarszych, związanych z klubem Piątka Konstantynów w niedzielę 19.06.2011 nad stawy o GODZINIE 15ej. Spotkanie będzie trwało do wyczerpania zapasów, czyli zgodnie z tradycją zapraszamy z wypiekami. O atrakcje dba Zarząd Klubu pod okiem p.Maćka Zbrojewskiego. Mile widziana pomoc, chętnych rodziców, przy organizacji spotkania pod nr 504759259. Do zobaczenia


W Galerii linki do zdjęć z poprzednich lat

W rozszerzeniu poprawiony link do WYNIKÓW z Letnich Mistrzostw Polski Masters
Pierwszy dzień obfitował w troszkę pechowe lokaty, zawodnicy Piątki uplasowali się tuż za podium na IV m-ach. Kolejny przyniósł już medale. Reprezentant Konstantynowa uplasował się na I m-cu 200 mot, II m-ce 400 zm, III m-ce 100 mot. Justyna Radzik debiutantka na LMPM, w każdym starcie poprawiała rekordy życiowe. Mimo że, zajmowała miejsca tuż za podium olbrzymie gratulacje za determinacje do podjęcia rywalizacji.Witam serdecznie sympatyków pływania półamatorskiego. W najbliższy weekend Piątkę Konstantynów na Letnich Mistrzostwach Masters w Pływaniu w Gliwicach reprezentować będą debiutantka Justyna Radzik w konkurencjach 100, 200, 800 dowolnym oraz 50 klasycznym, Tomasz Kotus 50 i 100 motylkowym oraz prawdopodobnie 400 zmiennym i 200 motylkowym:). Do tej pory sekcja Masters jest najmniej liczną, ponieważ w jej barwach startowało zaledwie pięcioro zawodników na przestrzeni 2-ch lat, mimo to może pochwalić się dorobkiem 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowych medali. Warto przypomnieć, że do trener Ani Pogockiej należą trzy rekordy Polski w kategorii Masters. Historia stawia wysoko poprzeczkę, postaramy się dołożyć kolejne krążki. Dla wytrwałych Kibiców link do wyników poniżej Trzymajcie Kciuki
Listy startowe oraz WYNIKI na Żywo

1-0-1 1-2-1 3-2-0 0-1-1