Ogólnopolskie Zawody Woj. Łódzkiego

Podopieczni trenera Tomasza Kotusa startują w Drużynowych Ogólnopolskich Zawodach Woj. Łódzkiego. Martyna Michałowska i Patrycja Rzońca będą rywalizować w sumie w sześciu konkurencjach. Martyna 100, 200 klasycznym i 200 zmiennym oraz Patrycja 100 400 dowolnym oraz 200 klasycznym.
Pierwszego dnia zawodniczki wykonały założenia w 100% dwa starty i dwie życiówki. Martyna wygrała na 100 klasycznym z wynikiem 1:24, a Patrycja uplasowała się na IV m-cu na 400 dowolnym z wynikiem 5;16 poprawiając o 12sekund poprzedni rekord życiowy. Drugi dzień należy również uznać za udany jeden medal, srebro na 200 klasycznym i trzy życiówki z czterech startów. Martyna uzyskując bardzo dobry wynik na dystansie 200 klasycznym, w rankingu ogólnopolskim z czasem 2;57 zajmuje czwartą lokatę. GRATULACJE!!!
Lista startowa oraz Wynik w rozszerzeniuLink
Link do wyników na żywo