Piknik UKS-u 2011

Fantastyczną niedzielę spędzili zawodnicy i sympatycy UKS Piątki Konstantynów. Nad stawami zarząd UKS-u przygotował coroczny Piknik kończący sezon. Mimo kapryśnej pogody z zaproszenie skorzystało ponad 90% członków, czyli ponad 200 osób. Wśród gości można było zauważyć Burmistrza Krzysztofa Pipińskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Owczarka, Radnego Radosława Radwańskiego, Dyr SP5 Krystynę Łakomską, Dyr CSiR Krystynę Oparę. Suto zastawione stoły, blisko 35 rodzajów potraw przede wszystkim ciasta, ciasteczka i sałatki owocowe, oczywiście kaszanka i kiełbaski, a na deser lody sprawiły uśmiech każdemu. Na rozgrzewkę jak zawsze pomocne okazały się konkursy. Wyścig małżeństw zdominowali Państwo Dąbrowscy, tuż za nimi super finiszem popisali się Państwo Gotlib wyprzedzając o centymetry Państwa Turajczyków. Kolejny konkurs stanowiła sztafeta składająca się z 36osób. Od wyniku istotniejszy jest fakt zachowania się zgodnie z zasadą FAIR PLAY Pana Pydyszewskiego. Brawa za bardzo pedagogiczną postawę. Zakończyliśmy piknik zabawą w kartofelka i zbijaka.
Wielkie podziękowania dla licznych pomocników zarządu przed, w trakcie i po imprezie. Sukces Pikniku jest waszym dziełem.
Olbrzymie podziękowania dla sponsorów w szczególności dla p.Roberta Owczarka i firmy Plus Dachy, restauracji RELAX oraz dla p.Michała Paśnickiego.
Link do Galerii aut.T.Kraski Galerii aut.M.Zbrojewskiego oraz K.Rzońcy w rozszerzeniu
Wciąż czekamy na kolejne zdjęciaGaleria aut.T.Kraski
Galeria aut.M.Zbrojewskiego
Galeria aut.K.Rzońcy