Podsumowanie Wielobojowych zawodów 10-12latków

Zebranie informacyjno-organizacyjne dotyczące obozu sierpniowego odbędzie się we wtorek o godz 19.15 na basenie CSiR


Bardzo dobre wiadomości dotarły do klubu tzn. oficjalnie podsumowano wielobój pływacki dzieci 11letnich. UKS Piątka zajął szereg wartościowych miejsc w rankingu ogólnopolskim. Spośród 199 drużyn nasz klub uplasował się na XVIII m-cu. Oddzielnie ekipa chłopców zajęła wysokie XI m-ce a dziewcząt XXX m-ce. W rankingu indywidualnym spośród ponad 800set dziewcząt Patrycja Romanowska sklasyfikowana została na XIX m-cu, a Julia Sznej na XXXXVI m-cu. W kategorii chłopców Jakub Kraska znajduje się na XXXIII m-ce, a Kamil Piotrowicz zajmuje XXXXIII m-ce wśród blisko 800-set zawodników. Należy zwrócić uwagę, że sklasyfikowani są tylko zawodnicy, którzy ukończyli poprawnie cztery konkurencje. Indywidualne osiągnięcia przedstawiam poniżej:

  • Patrycja Romanowska VI m-ce 50 mot, VIII m-ce 100 grzb, XXIII m-ce 100 dow, XVII m-ce 200 zm
  • VII m-ce sztafeta chłopców 4×50 dow Kamil Piotrowicz, Robert Cierpikowski, Dawid kania, Jakub Kraska
  • Kamil Piotrowicz XIII m-ce 100 grzb, XVI m-ce 100 klasycznym, XXXII m-ce 200 zm
  • Jakub Kraska XVII m-ce 200 zm, XVIII m-ce 50 mot, XXXI m-ce 100 grzb, XXXVII m-ce 100 dow
  • Julia Sznej dwukrotnie XXIX m-ce na 100klas i 200 dow, XXX m-ce 200 zm, XXXX m-ce 50 mot
  • XVI m-ce sztafeta chłopców 4×50 zm Jakub Kraska, Kamila Piotrowicz, Robert Cierpikowski, Jakub Szwedzki

Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa, którzy przyczynili się do zajęcia przez UKS Piątkę bardzo wysokich miejsc. Do klasyfikacji drużynowej brane były pod uwagę wyniki Roberta Cierpikowskiego, Dawida Kanii, Jakuba Szwedzkiego, Janka Majewskiego oraz Natalii Zalewskiej i Gabrieli Szwarc
W rozszerzeniu zestawienia i wyniki 11latkówZestawienie wielobojowe dziewcząt 11lat
Zestawienie wielobojowe chłopców 11lat
Zestwawienie klubowe dziewcząt i chłopców 11 lat
Ranking wyników