Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18latków

Najstarszy reprezentant Piątki Dawid Szwedzki wystartuje w najbliższych dniach 21-23.07 w Warszawie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Podopieczny trenera Mariusza Wędrychowicza zmierzy się w konkurencjach 400 zmiennym 200 i 100 klasycznym oraz 100 grzbietem
I dzień
Dawid Szwedzki bardzo dobrze rozpoczął MP. W eliminacjach uzyskał rekord życiowy na 400 zm. Nie udało mu się powtórzyć wyniku w finale, ostatecznie zajął VII m-ce.
II dzień – brązowy medal
Dawid świetnie spisał się w finale 200m klasycznym, będąc o rok młodszym zawodnikiem wywalczył podium. Zajął III m-ce w konkurencji. Warto dodać, że spośród młodszych zawodników był najlepszy. Gratulacje!!!
III dzień
Dziś Dawid rywalizuje na 100 grzbietem i 100 klasycznym. Trzymamy kciuki
W rozszerzeniu lista zawodników oraz wyniki na żywoLista startowa
Wyniki