Sprawdzian Wszechstronności Pływackiej

6.10 odbyły się inaugurujące dla grupy centralnej, sezon pływacki zawody. Sprawdzian wszechstronności pływackiej dotyczy wszystkich zawodników od 13 roku życia i starszych w województwie łódzkim. Biorący udział zobowiązani są wystartować na dystansach 100m mot, grzb, klas, dow oraz 400zm. Wyniki wszystkich konkurencji przeliczone zostaną na punkty wielobojowe. Suma rozstrzygnie o najwszechstronniejszym pływaku województwa. Reprezentanci Piątki podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza spisali się bardzo dobrze. Najlepszymi, czyli najwszechstronniejszymi zawodnikami na rok 2011/2012 zostali Milena Karpisz oraz Michał Pierzyński w kategorii wiekowej do 14-ego roku życia. Na podium znalazła się również Nita Anna na III m-cu. Należy zaznaczyć, że podczas zawodów to młodsi nadawali ton drużyny z Konstantynowa. Brawo!!! W kategorii Open II m-ce wywalczył Dawid Szwedzki, wśród dziewcząt IV m-ce zajęła Michalina Zbrojewska oraz VII m-ce Bakies Gabriela. Gratulacje!!!
W rozszerzeniu lista, WYNIKI oraz klasyfikacja punktowa i Najwartościowsze wyniki zawodów. ZapraszamLista
Wyniki
Wyniki Wielobojowe
Najwartościowsze wyniki zawodów