Memoriał Tadeusza Sławeckiego

W weekend 16-17.10 na Starcie odbył się Memoriał Tadeusza Sławeckiego, pierwszego pływaka w Łodzi, który złamał minutę na 100 dowolnym. W zawodach wzięło udział blisko 170 zawodników z blisko 17 klubów, w tym trzy z zagranicy Polski. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza, Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa spisali się bardzo dobrze. W Międzynarodowym gronie tytuł najlepszej zawodniczki Memoriału otrzymała JUSTYNA BURSKA w kategorii 14latków najlepszą zawodniczką została MILENA KARPISZ.Dziewczęta z grupy centralnej Piątki Konstantynów wygrały siedem konkurencji na dziesięciu kobiecych. Złote medale wywalczyły Gabriela Bakies na 100 i 200 motylkowym oraz na 100 i 200 grzbietowym. Na najwyższym podium dwukrotnie stanęła Justyna Burska na 100 i 200 dowolnym oraz Milena Karpisz na 200 klasycznym. Srebrne medale trzykrotnie zdobywała Milena na 50, 100 i 200 dowolnym oraz Zbrojewska Michalina na 200 klasycznym i 200 zmiennym. Dwa brązowe medale dołożyła Justyna na 100 i 200 motylkowym. W sumie Piątka zdobyła 14 medali 7-5-2 w kategorii Open. W poszczególnych kategoriach wiekowych w najlepszych trójkach oprócz wyżej wymienionych, plasowały się Nita Anna, Turajczyk Aleksandra oraz Patrycja Rzońca. W ślad za miejscami medalowymi warto zwrócić uwagę na wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach. Brawa dla Justyny Burskiej za złamanie minuty na 100 dowolnym oraz szybkie pływanie Gabrieli Bakies na 200 grzbietem. Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wynikiLista
wyniki
klasyfikacja punktowa