GP w Łodzi

Po świetnych występach zawodników grupy centralnej we Francji (min. I klasa Mistrzowska Dawida, rekordy życiowe pozostałej trójki), po bardzo udanych zawodach GP w Krakowie, zawodnicy UKS Piątka Konstantynów rywalizować będą w Pucharze Polski organizowanym w Łodzi. Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza w planach mają blisko 36 startów. Przyjeżdża niemalże cała czołówka Polskich pływaków. W zasadzie w Łódzkiem tylko raz do roku odbywają się ogólnopolskie zawody tej klasy. Najlepsi startują na początku każdego bloku, a wśród nich będą zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego.
Zapraszam chętnych do kibicowania ul.Styrska sobota od 9.00 i 16.00 oraz niedziela od 9.00
Występ w Pucharze Polski zakończył się bardzo dobrze. W dziesiątce Gran Prix Łodzi uplasowali się Milena Karpisz Vm-ce na 200 klasycznym, Dawid Szwedzki VI m-ce 400 zmiennym, Bakies Gabriela VII m-ce 200 motylkowym oraz X m-ce 100 motylkowym, Burska Justyna dwukrotnie VIII m-ce 400 i 800 dowolnym. Gratulacje!!
Wyniki oraz lista startowa w rozszerzeniu Link do listy
Wyniki