Mistrzostwa klas V-ch

UKS Piątka na piątkę!!! Zawodnicy z rocznika 2000 w najważniejszej imprezie sezonu, Zimowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego zdobyli 5 złotych medali oraz 3 brązowe. W klasyfikacji medalowej drużyna z Konstantynowa zdecydowanie zwyciężyła. Najsilniejszym punktem ekipy była Patrycja Romanowska zdobywczyni dwóch złotych medali. Zwyciężyła na 100 grzbietem i 100 motylkowym. Zresztą dziewczęta jak już zdobywały krążek to tylko złoty. Julia Sznej dołożyła I m-ce na 200 zmiennym. Spośród chłopców najlepiej spisali się Piotrowicz Kamil I m-ce na 100 grzbietem i III m-ce 200 zmiennym oraz Kraska Jakub dwukrotnie trzeci na 100 grzbietem i 100 motylkowym. W bardzo ładnym stylu zwyciężyli chłopcy w sztafecie 4×100 dowolnym, oprócz Kamila i Jakuba płynęli Robert Cierpikowski i Jakub Szwedzki. Spośród podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa wysokie miejsca zajmowali: