Grad medali w Pawłowicach

Duma rośnie, jak reprezentanci Konstantynowa zajmują czołowe miejsca w klasyfikacji medalowej. W Pawłowicach na II Mitingu Pływackim w gronie 350 startujących z 26 klubów UKS Piątka wywalczyła 31 (12-7-12) medali. Mimo iż żadna ekipa nie zdobyła ponad 30 medali, drużynowo uplasowaliśmy się na II m-cu, zabrakło jednego srebra:). Spośród 16-osobowego składu medalowe miejsca zajmowali:

• Gotlib Paulina 9lat I m-ce 50 grzb, I m-ce 100 grzb i I m-ce 100 zm
  • Romanowska Patrycja 11lat I m-ce 50 mot, I m-ce 50 grzb, II m-ce 100 mot i II m-ce 100 grzb
  • Kraska Jakub 11lat I m-ce 50 grzb, I m-ce 100 grzb, II m-ce 100 mot i III m-ce 50 mot
  • Dąbrowska Tatiana 9lat I m-ce 100 klas, I m-ce 50 klas, III m-ce 100 zm i III m-ce 100 dow
  • Rzońca Patrycja 12lat I m-ce 100 dow, I m-ce 100 grzb i III m-ce 50 grzb
  • Patora Maria 9lat I m-ce 50 mot, II m-ce 100 dow, II m-ce 100 klas, III m-ce 50 klas
  • Wencel Adrian 9lat II m-ce 100 dow, III m-ce 100 zm i III m-ce 100 grzb
  • Kieszek Mateusz 10 lat II m-ce 100 grzb
  • Sztafeta 4×50 dow III m-ce Sznej Julia, Michałowska Martyna, Rzońca Patrycja, Romanowska Patrycja
  • Banasiak Ania 9lat III m-ce 50 mot
  • Pydyszewska Ewa 9lat III m-ce 100 klas
  • Michałowska Martyna 12lat III m-ce 100 grzb
  • Turek Filip 9lat III m-ce 50 mot
  • W szóstce najlepszych zawodników znaleźli się: Julia Sznej dwukrotnie IV m-ce 50 i 100 klas, Cierpikowski Robert V m-ce 100 grzb i Szwedzki Jakub VI m-ce 100 grzb

Tak duża liczba miejsc medalowych nie była dziełem przypadku. W ślad za każdym krążkiem szedł przyzwoity czas uzyskiwany w konkurencji. Potwierdzeniem moich słów są rankingi najlepszych zawodników Mitingu, gdzie w pierwszej 10tce plasowało się aż, dziewięcioro podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa. W kategorii 12 latków IV m-ce zajęła Patrycja Rzońca. W kat 11lat Kraska Jakub IV m-ce a Patrycja Romanowska V m-ce, W kat 9 lat Paulina Gotlib II m-ce, Tatiana Dąbrowska III m-ce, Maria Patora IV m-ce, Banasiak Anna VII m-ce, Adrian Wencel VIII m-ce a Ewa Pydyszewska IX m-ce.
GRATULACJE !!! w rozszerzeniu CZYTAJ WIĘCEJ linki do wyników oraz Relacja zawodów w oczach M.Gotlib-zachęcam:)GALERIA nr1 oraz Galeria nr 2
Dziękuje za pomoc w organizacji i wsparciu z trybun olbrzymiej rzeszy rodziców: Państwu Kraska, Dąbrowskim, Romanowskim, Patora, Cierpikowskim, p.Bansiak, p.Wencel, p.Szwedzki, p.Kieszek, p.Pydyszewski, p.Turek, p.Gotlib

Zapraszam do śledzenia poczynań reprezentantów Polski na Mistrzostwach Europy w Pływaniu. Po raz pierwszy tak duża impreza rozgrywana jest w POLSCE. Jako gospodarze mamy szeroką kadrę i obszerną relację w TVP Sport od 16.45 lub 17.30 Eurosport. Ranga mistrzowska zobowiązuje do wysokiego poziomu. Uczmy się więc od najlepszych i rozwijamy wspólną pasję.
To już ostatni dzień finałów ME, w których Polacy mają spore szanse medalowe. SPRAWDŹ 🙂
W rozszerzeniu wyniki na żywo ME oraz transmisja internetowaRelacja z Pawłowic M.Gotlib – tekst poniżej linków
Galeria aut.M.Gotlib
Galeria aut.T.Kraska