ZAWODY PŁYWACKIE OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA

W Warszawie odbyły się ZAWODY PŁYWACKIE OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA. Reprezentacja UKS Piątki składająca się z podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa zebrała cenne doświadczenia na trudnym terenie w stolicy. Duża liczba rekordów życiowych pozwoliła na zdobycie dwóch złotych medali (2-0-0), dzięki czemu w klasyfikacji medalowej Piątka uplasowała się na IV m-cu spośród 28 zgłoszonych klubów. Kamil Piotrowicz zwyciężył na dystansach 100 grzb i 100 zm. Wysokimi notami może pochwalić się Mateusz Kieszek V m-ce na 100 klas, VI m-ce zajął Piotr Kuśmierczyk na 100 mot, Jan Majewski uplasował się na IX-ej pozycji na 100 grzb i X-ej na 100 dow, Agata Klimczak była X-ta na 50 mot.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu klasyfikacja medalowa oraz WYNIKI Klasyfikacja medalowa
WYNIKI