Spotkanie mikołajkowo świąteczne

Już po raz piąty zarząd UKS Piątki pod okiem prezesa Roberta Owczarka i Maciaka Zbrojewskiego stanął na wysokości zadania w przygotowaniu spotkania świąteczno-mikołajkowego. Gratulacje dla nich zwłaszcza, że z każdym kolejnym rokiem liczba uczestników rośnie. Siłę ilości osób UKS Piątki docenili swoją obecnością poseł Andrzej Biernat, burmistrz Henryk Brzyszcz oraz radni Mirosława Marszałek i Radosław Radwański. Olbrzymie podziękowania składamy naszemu sponsorowi Firmie Plus-Dachy, za obdarowanie każdego członka naszego klubu, a nawet przyszłych:). Główny sponsor Piątki, wraz z państwem Belina-Prażmowski, Dąbrowskim i Klimczak docenili sukcesy pływaków na arenach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i uhonorował 32 zawodników odnoszących największe sukcesy. Przedstawiciel Forum Konstantynowa Łódzkiego, p.Michał Paśnicki docenił dodatkowo trzy osoby najbardziej systematyczne i ambitne w treningu pływackim, które w przyszłości dzięki swojej pracowitości będą odnosić sukcesy nie tylko na arenach pływackich. Dziękujemy p.Cierpikowskiemu za słodkości na stołach oraz niezliczonej liczbie cichych bohaterów, którzy nie szczędzili czasu na przygotowanie spotkania.

Zdrowia, szczęścia, radości na Święta Bożego Narodzenia życzą Trenerzy oraz Zarząd UKS Piątka Konstantynów

W rozszerzeniu sprawozdanie z wigilii w „słowach” M.Zbrojewskiego – zapraszam Galeria w rozszerzeniuGaleria aut.T.Kraska
17 grudnia, coraz bliżej Bożego Narodzenia Święta,
więc nasi pływacy odebrać idą należne im prezenta.
Na dziewiątą z rodzicami przybyli do MOK-u,
bo u nas jest taka tradycja co roku.
Zasiedli do stołów, słodkości jedli oraz soki pili,
między sobą rozmawiali, bawili się i cieszyli.
Robert Bujnowicz przywitał wszystkich uroczyście
oraz zaproszonych na Wigilię gości – oczywiście.
Dziękujemy za przybycie: Posłowi A. Biernatowi,
Burmistrzowi Konstantynowa Brzyszcz Henrykowi,
Mirosławie Marszałek i Panu Radwańskiemu,
„43-bis”, „Kurierowi”, jak również Panu M.Paśnickiemu.
Gdy przyszedł „cudowny” czas na rozdanie darów
i choć nie było worków pełnych dolarów,
to każdy pływak został skromnie obdarowany,
mimo że Święty Mikołaj nie był widziany.
I choć trenerzy do dorosłych grona należą
i w istnienie Świętego Mikołaja nie wierzą,
to też obdarowani prezentami zostali,
za zdobyte przez podopiecznych kilogramy medali.
Tu czas już kończyć, bo słów i rymów brakuje
ZARZĄD rodzicom i Sponsorom BARDZO DZIĘKUJE.

Mikołajki 2010 w obiektywie B.K.Owczarek
Galeria 1
Galeria 2
Zdjęcia mikołajki 2009
Mikołajki2009-zdjęcia Beti O.
Mikołajki 2009 – Tomasz Kraska