Liga Młodzików

Bardzo dobrze spisali się reprezentaci Piątki Konastantynów w III rundzie Ligii Młodzików 12-13letnich. Każdy z zawodników Konstantynowa poprawił co najmniej jeden rekord życiowy. W każdej konkurencji podopieczni trenera Tomasza Kotusa plasowali sie w pierwszej, czyli punktowanej dziesiątce. Dzięki dużej ilości zawodników punktujących tzn: Rzońca Patrycja, Romanowska Patrycja, Michałowska Martyna, Sznej Julia, Napadłek Julia, Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil, Kania Dawid, Szwedzki Jakub, Cierpikowski Robert ekipa Piątki zajęła III m-ce w klasyfikacji drużnowej. W trzeciej rundzie wyalczyliśmy siedem medali 1-2-4. Złoto zdobyła Patrycja Romanowska na 200 grzb, srebne krążki wywalczyła Patrycja Rzońca na 50 i 200 dow. Na III m-cu podium uplsowali się Jakub Kraska na 50 dow i 200 grzb, Martyna Michałowska na 200 zm oraz sztafeta dziewcząt 4×100 zm w składzie: Michałowska, Sznej, Romanowska, Rzońca.

Gratulacje!!! wyniki w rozszerzeniuWyniki Ligii młodzików