Ogólnopolskie podboje młodych pływaków

Bardzo udanie zakończył się dla Piątki III Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach. Trzydniowe zawody na Śląsku nie szczędziły przygód, z którymi dzielnie poradziliśmy sobie:). Pod względem sportowym reprezentaci Konstantynowskiej drużyny wywalczyli 35 medali 10-16-9, pozwoliło to na zajęcie 5-go m-ca spośród 36 drużyn i ponad 400 zgłoszonych na zawody (z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy). Wśród medalistów znaleźli się Patrycja Romanowska 4-1-0, Adriana Rozberg 2-2-1, Jakub Kraska 1-4-0, Tatiana Dąbrowska 1-2-1, Kamil Piotrowicz 1-2-1, Adrian Wencel 1-1-2, Paulina Gotlib 0-2-0, Julia Sznej 0-1-0, Martyna Michałowska 0-1-0, Maria Patora 0-0-1, Durkiewicz Kamila 0-0-1, Jakub Szwdzki w sztafecie 0-0-1. W kat 12lat najlepszą zawdniczką została Patrycja Romanowska, a Jakub Kraska był II-i. III miejsca zajęli Adrian Wencel w kat 10lat oraz Adriana Rozberg w kat 9lat. Pod względem mentalnym przez dwa dni zmagań zawodnicy uczyli się, walczyć ze stresem i odpowiednio koncentrować się przed startem(w większości z powodzeniem:). To była cenna lekcja dla młodych pływaków, która zaprocentuje już w niedługim czasie. w rozszerzeniu wyniki oraz GALERIA

Gratulacje!!! dla podopiecznych trenera Tomasza Kotusa

Dziękujemy za wsparcie finansowe anonimowemu Sponsorowi. W pozostałej części wyjazd został zrealizowany dzięki odpisaniu 1-ego% podatku na fudację dzieci uzdolnionych w 2011r.

Dziękujemy państwu Dąbrowskim, Cierpikowskim, Gotlib, Romanowskim, Kraska, p.Napadłek, p.Banasiak, p.Wencel, p.Pydyszewskiemu za doping oraz organizacje powrotu z zawodów

W weekend w Spale odbył się Ogólnopolski Finał w dwuboju „Penta Day”. W Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych 10 i 11 lat. Piątkę Konstantynów reprezentowali Jakub Czyżewski oraz Cyprian Cybulski. Obaj spisali się fantastycznie Jakub uplasował się na III m-cu w kat starszej czyli 11latków, a Cyprian na IV m-cu w kat 10lat.

Gratulacje!!!

Dziękuje p.Czyżewskiemu i p.Cybulskiej za organizacje przejazdu na zawody
Wyniki
Galeria zdjęć