Zimowe Mistrzostwa Polski

Rozpoczynają się rocznikowe Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu. W najbliższy weekend będą startowały zawodniczki z rocznika 99 Martyna Michałowska i Patrycja Rzońca. Podopieczne trenera Mariusza Wędrychowicza jadą do Olsztyna rywalizować w gronie 500 pływaków ze 115 klubów. Impreza rangii mistrzowskiej będzie pierwszą w ich karierze zawodniczej.

Trzymamy kciuki!
I dzień
Obie zawodniczki wywalczyły swój pierwszy finał MP. Patrycja na 200 dow uplasowała się na XV-tym m-cu, Martyna ukończyła 50 klas na XIX m-cu. Gratulacje!!!
II dzień
Dziewczęta w kolejnym dniu pobiły rekordy życiowe. Martyna zakwalifikowała się do finału B na 200 klas, który ukończyła na XIX m-cu. Patrycji zabrakło 0,3 dziesiąte sekundy do awansu na 400dow, ostatecznie uplasowała się na XXII m-cu
III dzień
Patrycja w finale A na 100 dow uplasował się na VIIej pozycji z bardzo dobrym wynikiem 1;01,6. W konkurencji 100 klas dziewczyny uplasowały się w trzeciej dziesiątce, Martyna na 24 m-cu a Patrycja na XXVII m-cu
GRATULACJE!!!
W rozszerzeniu Wyniki oraz konkurencje dziewcząt
W rozszerzeniu również link do listy zgłoszonych zawodników na MP 16 i 17-18 latków