Mistrzostwa klas III-ch

Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodnicy z rocznika 2003 w drugiej rundzie Mistrzostw Klas III-ch. W Kleszczowie startowało ponad 220-stu adeptów pływania z 17 klubów województwa. Klasyfikację drużynową UKS Piątka zakończyła na II m-cu. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa zdobyli cztery medale 1-3-0. Adriana Rozberg wywalczyła złoto w konkurencji 50 klas i srebro na 50 dow. Kolejne dwa srebrne krążki reprezentaci Piątki zdobyli w rywalizacji drużynowej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplsowali się na II m-cu w wyścigach sztafetowych 4×50 dow. Dziewczęta płynęły w składzie: Broda Marcelina, Liwowska Maria, Sterniczuk Weronika, Rozberg Ada, chłopców startowali w składzie: Skóra Bartek, Romanowski Dawid, Tyczkowski Andrzej, Iciachowski Szymon. Tuż za podium w motylku, na IV-ej pozycji dopłynął Andrzej Tyczkowski. Na 50 grzb Szymon Iciachowski zakończył na V-tym m-cu.
Wysokie punktowane miejsca zajmowali oprócz ww.: Iciachowski Szymon IX m-ce 50 dow, Romanowski Dawid IX m-ce 50 dow, Kolasa Michał X m-ce 50 grzb, Gabriela Broda X m-ce 50 dow, Weronika Sterniczuk XI m-ce 50 klas i XIV m-ce 25 mot, Skóra Bartek XI m-ce 50 klas, sztafeta 2 chłopców XI m-ce: Kolasa Michał, Wodzicki Leon, Łochowski Michał, Augustyniak Patryk, sztafeta 2 dziewcząt 4×50 XV m-ce w składzie: Manios Olga, Puczyńska Gabriela, Wodzicka Lidka, Bujnowicz Laura
WYNIKI w rozszerzeniu

Link do listy startowej

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa