Mistrzostwa klasy II-ch

Bardzo dobrze wystartowali zawodnicy klasy IIej z Konstantynowa Łódzkiego, uzyskując w 100%-ach rekordy życiowe. Reprezentaci Piątki drużynowo zajęli VIII m-ce spośród sklasyfikowanych 17 ekip województwa. Podopieczni trenera Roberta Żołądka, w indywidualnych startach wywalczyli dwa medale 0-1-1. Oba krążki były dziełem Szymona Iskry, srebro zdobył na 25 klasycznym, a brąz na 50 grzbietowym. Ponadto do klasyfikacji drużynowej punkty zdobywali: Banach Bartosz VI m-ce 50 grzb oraz VIII m-ce 50 dow, Kanar Michał VII m-ce 50 grzb oraz XIV m-ce 50 dow, Belina Bartek X m-ce, Rawdanik Laura XII m-ce 25 klas, Lewandowski Kacper XIII m-ce 25 klas, Sztafeta chłopców V m-ce 4×50 dow w składzie: Lewandowski Kacper, Kanar Michał, Banach Bartosz, Iskra Szymon oraz druga sztafeta chłopców XII m-ce w składzie: Uciński Jan, Belina Bartek, Rachwalik Bartek, Koryciński Bartosz

GRATULACJE!!!

Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa