Piknik UKS-u

W niedzielę™, 23 czerwca zarzą…d Uczniowskiego Klubu Sportowego „žPią…tka”€ Konstantynów Łódzki zaprosił‚ do Oś›rodka nad Stawami zawodników, rodziców oraz sympatyków pł‚ywania na piknik koń„czą…cy sezon 2012/2013. Wszyscy zawodnicy Piątki€ otrzymali od władz klubu okolicznoś›ciowe medale oraz upominki przygotowane przez sponsorów PLUS DACHY i OLODRUK. Do ich wrę™czenia zaproszono m.in.:wiceburmistrza Krzysztofa Pipińskiego, przewodniczącego RM Adrzeja Owczareka, przewodniczącą Komicji Oświaty Kultury i Spotu Mirosławę Marszałek oraz dyr CSiR Krystynę Oparę, wychowaczynie klasy 3a p.Joannę Szczepaniak. Tegoroczny piknik przebiegał‚ pod znakiem sukcesów Pią…tki w Głównych Mistrzostwach Polski w Olsztynie (13-16.06.2013). Podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza zdobyli‚ pią…te miejsce w klasyfikacji medalowej najważniejszej imprezy sezonu letniego! Podczas pikniku, prowadzą…cy imprezę™ trener Robert Bujnowicz w rozmowie z dyr. konstantynowskiego LO dr Kazimierą… Trzepizur podkreślił‚ ś›wietną… współpracę™ klubu ze szkołą….

UKS Piątka nagrodził „Złotymi Sercami” firmy: Jamir i Plus Dachy za bezinteresowną pomoc w przygotowaniach do Mistrzostw Polski. Nagrodę w imieniu firym Jamir odebrał p.Zbigniew Sobieraj, a imieniu firmy Plus Dachy p.Robert Owczarek

W tym roku przepyszne kiełbaski i kaszanki ufundował sponsor UKS-u Zbigniew Sobieraj -firma Jamir. Jak co roku idealnie zgrilowane zostały przez p.Marka Szwedzkiego. Cieszy równowaga zdrowego jedzenia przedczas tegorocznego pikniku. Dało się zauważyć przewagę potraw warzywno – owocowych nad wypiekami. Upał lejący się z nieba fantastycznie chłodziły lody z lodziarni na ul.Łaskiej 1 ufundowane przez p.Sławomira Jałowskiego.

Dziękujemy za wypożyczenie samochodów dostawczych p.Tomaszowi Radanikowi, p.Krzysztofowi Dąbrowskiemu, p.Robertowi Owczarkowi oraz Andrzejowi Radzik blacharstwo-lakiernictwo ul.Daszyńskiego. Dziekujemy za bezinteresowną pomoc w organizacji PIKNIKU wszystkim rodzicom, a szczególnie państwu Kraska, państwu Liwowskim, państwu Owczarek, p.Rawdanik, p.Zbrojewskiemu, p.Markiewiczowi, p.Dąbrowskiemu, p.Burskiemu, p.Michalakowi, p.Belinie-Prażmowskiemu oraz Restauracji Relax

W środę 26.06.2013 na basenie CSiR godz 17.00 oraz czwartek 27.06.2013 godz 17.00 odbędą się spotkania organizacyjne obozów sportowych