Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

Reprezentanci Piątki Konstantynów Łódzki rywalizowali w Ostrowcu Świętokrzyskim o miano najlepszej drużyny w Mistrzostwach Młodzików 13letnich. Współzawodnictwo z 61 klubami zakończyła się bardzo dobrym rezultatem. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa zajęli VIIą lokatę, będąc jednocześnie najwyżej sklasyfikowaną drużyną z województwa łódzkiego. Ekipę UKS-u reprezentowali: Gabriela Szwarc, Patrycja Romanowska, Julia Sznej, Dawid Kania, Kamil Piotrowicz, Jakub Szwedzki, Jakub Kraska, Robert Cierpikowski, Eryk Wieczorek. W statystyce madalowej UKS Piątka uplasowała się na III m-cu z dorobkiem czterech medali 2-2-0. Wszystkie krążki wywalczyła Patrycja Romanowska. Bezkonkurencyjna okazała się w stylu grzbietowym wygrywając na 100 i 200 metrów. Na II m-cu dopłynęła na 100 motylkowym i 200 zmiennym. W czołowej 10-tce miejsca zajmowali Jakub Kraska VIII-y na 200 grzbietem oraz Kamil Piotrowicz IX-ty na tym samym dystansie. Nasza sztafeta zmienna 4×50 zajęła VII m-ce w składzie: Patrycja Romanowska, Kamila Piotrowicz, Dawid Kania, Jakub Kraska.

GRATULACJE !!!

Link do wyników w rozszerzeniuLink