Mistrzostwa klas III runda I

5 marca w Aleksandrowie Łódzkim odbyła się druga runda Mistrzostw klas III w pływaniu. UKS Piątka w stawce 18 klubów zajmujęła IXtą lokatę. Podopieczni trenera Roberta Żołądka walczyli o jak najlepsze czasy, w zdecydowanej większości poprawiając swoje życiówki. W kategorii kobiet najlepsze miejsce uzyskała Inga Rucińska (11 miejsce na 50grzbiet, 14 na 25delfin). W kategorii mężczyzn najszybciej pływali: Szymon Iskra (srebro 50klasyczny, brąz 50grzbiet), Michał Kanar (11m. na 50dow, 10m. 50 grzbiet) oraz Bartosz Banach (15m. na 50klasyczny). Bardzo dobrze wypadła również sztafeta mężczyzn w składzie: Michał Kanar, Bartosz Banach, Kacper Lewandowski i Szymon Iskra zajmując 4 miejsce. Sztafeta w składzie: Mateusz Cąbrzyński, Bartosz Koryciński, Bartłomiej Piechota oraz Bartosz Belina-Prażmowski zajęła 13 miejsce. Życzymy dalszych sukcesów i coraz lepszych czasów

Wyniki w rozszerzeniuwyniki
\Klasyfikacja drużynowa