Mistrzostwa Polski 14, 15 latków

UKS Piątka rozpoczyna rywalizację rocznikową na Mistrzostwach Polski. W Gliwicach podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza Patrycja Rzońca będzie rywalizowała w kat. 15latek. Udział w zawodach potwierdziło 471 zawodników z 124 klubów Polski. W Olsztynie piarwszy raz w karierze w rywalizacji na Mistrzostwach Polski będą brali udział podopieczni trener Anny Pogockiej z rocznika 2000. W Olsztynie wystartuje blisko 600 osób ze 136 klubów

I dzieńSREBRNY medala „Romana”

Pierwszy w karierze finał A Mistrzostw Polski i pierwszy medala srebny dla Patrycji Romanowskiej. Jej kolega klubowy Jakub Kraska w tej samej konkurencji uplasował się na IX m-cu. W finale B na 400 drugie miejsce zajął Kamil Piotrowicz. Świetnie spisuje się Patrycja Rzońca. Pierwszego dnia w finale A na 200 dow dopłynęła VI-ta, a finał B na 50 dow zakończyła na II m-cu. W trzeciej dziesiątce uplsowali się ponownie Kamil Piotrowicz na 200 grzb, Jakub Szwedzki 400zm i Robert Cierpikowski na 200 dow

Gratulacje!!!

II dzień – ZŁOTY MEDAL PATRYCJI ROMANOWSKIEJ

Fantastyczne występy podopiecznych trener Anny Pogockiej w finałach na 50 grzbietem. Patrycja Romanowska została mistrzynią Polski w sprincie grzbietem. Jakub Kraska uplasował się na V-tym m-cu. Kamil Piotrowicz ukończył zmagania na 200 zm w czwartej dziesiątce. Robert Cierpikowski i Jakub Szwedzki 400 dow ukończyli w szóstej dziesiątce. Gratulacje!!!

III dzień – DRUGI ZŁOTY MEDAL PATRYCJI ROMANOWSKIEJ

Mistrzynią Polski na 100 grzb została Patrycja Romanowska. IV m-ce zajął Jakub Kraska na tym samym dystansie. Patrycja Rzońca ukończyła wyścig 100 dow na X m-cu

Gratulace!!!

W rozszerzeniu link do wyników

Trzymamy kciuki!!!Wyniki 15 latków

Wyniki 14latków