Puchar Bogdana Kruszyn Kotulskiego

UKS Piątka Konstantynów Łódzki wygrała rywalizację o Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego. Autorami sukcesu byli: Maria Liwowska, Gabriela Broda, Adriana Rozberg, Weronika Sterniczuk, Bajer Adam, Iciachowski Szymon, Skóra Bartek, Tyczkowski Andrzej, Patora Maria, Ufnalska Julia, Dąbrowska Tatiana, Banasiak Anna, Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa, Wencel Adrian, Cybulski Cyprian. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogodzkiej, Tomasza Kotusa wywalczyli 17 medali 7-3-7. W trójce najlepszych zawodniczek Pucharu w kat.11lat znalazły się, aż trzy dziewczyny:) z Piątki II m-ce Sterniczek Weronika i ex aequo III m-ce dla Rozberg Adriany i Brody Gabrieli. Wśród chłopców III m-ce zajął Bartek Skóra. Starsi koledzy w taj klasyfikacji spisali się również bardzo dobrze. Najlepszą zawodniczką została Maria Patora tuż za Nią uplasowała się Ewa Pydyszewska. Wśród chłopców II m-ce wywalczył Adrian Wencel

Gratulacje za sportową i drużynową postawę

Dziękujemy za silne wsparcie z trybun:)

WYNIKI i Klasyfikacje punktowe w rozszerzeniu

Link do wyników

Lista startowa

Klasyfikacja najlepszego zawodnika

Klasyfikacja Punktowa