DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 – 13 lat

Po bardzo dobrych występach w rocznikowych Mistrzostwach Polski podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Anny Pogockiej do sprawdzianu w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików przystępują młodsi reprezentaci Piątki z roczników 2001 i 2002.

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki w pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Młodzików. W kategorii 12latków okazali się NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO (Ufnalska Julia, Iskra Agata, Baniak Anna, Gotlib Paulina, Dąbrowska Tatiana, Pydyszewska Ewa, Patora Maria, Terpiał Kacper, Cybulski Cyprian, Wencel Adrian,) wśród 13 latków zajęliśmy VI-tą lokatę. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa stawali 13 razy na podium (4-5-4). Złote medale wywalczyli: Maria Patora 100 dow, Adrian Wencel 400 dow, Jakub Czyżewski 200 klas oraz sztafeta 4×50 dow w składzie Cybulski Cyprian, Pydyszewska Ewa, Wencel Adrian, Patora Maria. Srebrne krążki zdobyli: dwukrotnie Ewa Pydyszewska 100 klas i 200 klas, Maria Patora 400 dow, Adrian Wencel 100 grzb oraz sztafeta dziewcząt 4×50 zm w składzie Gotlib Paulina, Pydyszewska Ewa, Dąbrowska Tatiana, Patora Maria. Na najniższym stopniu podium stawali; Dwukrotnie Patora Maria na 100 klas i 200 klas, Jakub Czyżewski 100 klas i Wencel Adrian 200 zm.

GRATULACJE!!!

Wyniki w rozszerzeniu

GALERIA W ROZSZERZENIU aut.A.PatoraLINK listy

WYNIKI na żywo

Galeria aut.A.Patora