Mistrzostwa Klas II – II runda

W Łasku najmłodsi reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki rywalizowali w drugiej rundzie Mistrzostw Klas II-ch. Do udziału w zawodach zgłosiło się 230 zawodników z 14 klubów województwa. Drużynowo po dwóch rundach Piątka zajmuje IX m-ce. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza wywalczyli pierwszy medal w krótkiej historii startów rocznika 2005. Brązowym medalistą został Workert Stanisław na 25 grzbietem. Najwyższe miejsca zajmowali: Oskar Stankiewicz VIII m-ce 25 dow,  Krysińska Nikola XI m-ce 25 dow oraz XX m-ce 25 grzb Lizak Sławomir XII m-ce 25 grzb oraz XXI m-ce 25 dow, Rucińska Wikotria XIV m-ce 25 dow oraz XXII m-ce 25 grzb, Liwowska Hanna XVIII m-ce 25 dow,  Workert Sławomir XX m-ce 25 mot, Kaczmarek Ola XXI m-ce 25 mot, Pęczek Ola XXVIII m-ce 25 grzb. Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego za sportową postawę: Joanna Kowalczyk, Wiktoria Podstawczyńska, Dąbrowski Bartek, Działak Antoni, Antoni Szadkowski, Cybulski Julian, Sobański Miłosz, Aleksander Markiewcz, Krzewiński Antoni, Szewczyk Oliwier, Papierz Jakub

P.S. Gratulujemy silnej, licznej dobrze zorganizowanej grupie dopingujacej – Tak trzymać

Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki i lista startowa