GRAND PRIX Włocławka

W sobotę 12.04, reprezentanci UKS Piątka Konstantynów Łódzki z rocznika 2001 startowali w Grand Prix Włocławka. Rywalizacja pomiędzy ponad trzystoma uczestnikami z blisko 30 klubów toczyła się o miano najlepszego zawodnika (suma punktów wielobojowych 3 z 4 startów). Świetnie spisał się Jakub Kraska wygrywając klasyfikację 14latków i to On otrzymał Puchar Grand Prix Włocławka. Kuba zwyciężył w każdym swoim starcie na 50 i 100 grzb 100 i 200 zm oraz zdobył srebro w sztafecie 4×50 zm wraz z kolegami Kamilem Piotrowiczem, Jakubem Szwedzkim, Robertem Cierpikowskim. Wysokie, III miejsce w klasyfikacji najlepszego zawodnika zajął Kamil Piotrowicz. Zdoby cztery brązowe krążki na dystansach: 100 grzb, 200 dow, 100 i 200 zm. W sumie podopieczni trener Anny Pogockiej wywalczyli 15 medali 4-5-6. Wśród multimedalistów znaleźli się również Dawid Kania II m-ce 50 mot i III m-ce 100 dow oraz Martyna Michałowska II m-ce 100 klas i III m-ce 100 zm. Po srebrnym medalu zdobyli Jakub Szwedzki na 100 klas i Robert Cierpikowski na 100 dow.