Liga dzieci II runda

W czwartek 10.04 do rywalizacji w Lidze dzieci przystąpli reprezentaci UKS Piątki Konstantynów Łódzki z rocznika 2003. W zawodach udział wzięło blisko 120 uczestników z 12 klubów województwa. Indywidualnie zawodnicy Piątki zaprezentowali się bardzo dobrze uzyskując blisko 90% rekordów życiowych. Podopieczni, najliczniejszej grupy UKS-u trenujacy pod okiem trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogockiej, Tomasz Kotusa wywalczyli dwa medale brązowe. Dwukrotnie na najniższym stopniu podium stawała Weronika Sterniczuk, III m-ce zajęła w konkurencji 50 dow i 200 dow. Ponadto punkty dla drużyny zdobywali: Skóra Bartek IV m-ce 100 klas i VII m-ce 200 dow, Romanowski Dawid IV m-ce 50 dow i IX m-ce 100 klas, sztafeta mieszan 4×50 zm IV m-ce: Broda Gabriela, Skóra Bartek, Sterniczuk Weronika, Bajer vel Bojer Adam, Iciachowski Szymon VII m-ce 50 grzb, Liwowska Maira IX m-ce 200 dow, Broda Gabriela IX m-ce 50 grzb, Puczyńska Gabriela X m-ce 200 dow
cdn
W rozszerzeniu wyniki Lista i wyniki