Od Młodzika do Olimpijczyka

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki w ogólnopolskich zawodach Od Młodzika do Olimpijczyka. W warszawie wystartowało ponad 700-set zawodników z blisko 60 klubów. Rywalizacja toczyła się na basenie o olimpijskich wymiarach 50m. Dla większości podopiecznych trenerów Anny Pogockiej, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa był to pierwszy oficjalny start na długim basenie. Reprezentanci Konstantynowa Łódzkiego wywalczyli 8 medali 5-2-1. W klasyfikacji medalowej ekipa Piątki zajęła II m-ce. Najlepszymi zawodnikami zostali Patrycja Romanowska i Jakub Kraska zdobywając po dwa złote medale na dystansach 100 grzb i 200 zm. Wśród zwycięzców znalazł się również Jakub Czyżewski na 100 klas. Dwukrotnie drugi do mety dopłynął Kamil Piotrowicz w konkurencji 100 grzb i 200zm. Brązowy krążek był dziełem Ewy Pydyszewskiej na 100 klas. Ponadto w czołowej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Weronika Sterniczuk IV m-ce 50 mot i X m-ce 100 dow, Maria Patora IVm –ce 200 zm i X m-ce 100 dow, Paulina Gotlib V m-ce 100 grzb, Bartek Skóra VII m-ce 100 klas, Tatiana Dąbrowska VII m-ce 200 zm

GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu link do strony zawodówlink