Mistrzostwa klas II-ch III runda

III runda Mistrzostw klas II-ch zakończyła się bardzo pomyślnie dla UKS Piątki Konstantynów Łódzki. W trzecim starcie kariery sportowej, najmłodszych adeptów pływania rywalizujących w województwie, wszyscy podopieczni trenera Roberta Bujnowicza uzyskali nowe rekordy życiowe. Ostatecznie Piątka uplsowała się na IX m-cu spośród 16 zespołów startujących. Ekipa z Konstantynowa wywalczyła jeden medal. Brąz na 50 grzbietem zdobył Seweryn Lizak. Wysokie i punktowane miejsca zajmowali: Workert Stanisław V m-ce 50 grzb oraz XVI m-ce 50 dow, Nikola Krysińska X m-ce 50 dow oraz XV m-ce 25 mot, Stankiewicz Oskar X m-ce 50 dow oraz XV m-ce 50 grzb, Lizak Seweryn XII m-ce 25 mot, Rucińska Wiktoria XII m-ce 50 grzb oraz XIV m-ce 50 dow, Podstawczyńska Wiktoria XIII m-ce 25 klas. Bardzo dobrze zaprezentowały się Nasze sztafety 4×50 dow dziewczęta w składzie: Nikola Krysińska, Kowalczyk Joanna, Rucińska Wiktoria, Kaczmarek Ola zajęły VI m-ce, panowie uplasowali się oczko wyżej na V-tym m-cu w składzie: Workert Stanisław, Lizak Seweryn, Stankiewicz Oskar, Dąbrowski Bartek
Gratulacje!!!!
Wyniki i listy startowe w rozszerzeniulink
punktacja drużynowa