Drużnowe zawody dzieci 10-11 lat

I dzień

W Drużynowych Zawodach Dzieci pierwszy dzień okraszony został podwójnym złotem. Pierwsze zwycięstwo w karierze zanotował Szymon Iskra 50 klas, drugie złoto wywalczyła Weronika Sterniczuk na 50 mot. Pierwszy blok zakończył się brązem sztafety dziewcząt 4×50 zm w składzie: Broda Gabriela, Rozberg Ada, Sterniczuk Weronika, Liwowska Maria. Oprócz w/w zawodników Piątki w czołowej dziesiątce klasyfikowani zostali: Skóra Bartek, Bajer vel Bojer Adam, Tyczkowski Andrzej, Romanowski Dawid, Banach Bartosz, Bujnowicz Laura, Manios Olga, Wodzicka Lidia, Puczyńska Gabriela

II dzień

Drugiego dnia UKS Piątka Konstantynów Łódzki również zdobyła trzy medale. Trzykrotnie brązowa okazała się Weronika Sterniczuk na 100 dow, 200 zm i wraz z koleżankami Adrianą Rozberg, Marią Liwowską i Gabrielą Brodą w sztafecie 4×50 dow. Bardzo dobrą dyspozycję z pierwszego dnia utrzymał Szymon Iskra dwukrotnie plasując się tuż za podium IVm –ce 100 zm i V m-ce 50 grzb. Spośród podopiecznych trenera Roberta Żołądka wyróżnić należy Bartka Banacha i Ingę Rucińską za bardzo dobre starty w drugim bloku. Ponadto w czołowej dziesiątce uplsowali się dwukrotnie Skóra Bartosz na 100 klas VI m-ce i w sztafecie chłopców 4×50 wraz z Dawidem Romanowskim, Jankiem Płoskim i Leonem Wodzickim V m-ce.

Gratulacje !!!Link do ODMD 10-11lat