13ego w piątek

Niestraszna im pogoda, niestraszny piątek 13ego. Zawodnicy klasy II i III brali dziś udział w wycieczce rowerowej. Pod opieką trenera Roberta Bujnowicza, członkini zarządu Kingi Krysińskiej i zawodniczki UKS-u Marcie Gruszczyńskiej przjechali ponad 20km przez Łaskowice, Gorzew, Okołowice i Porszewice. Gratulacje!!!

W sobotę 14.06. w pokazowych zawodach udział wezmą zawodnicy klasy pierwszej. Najmłodsi adepci pływania wystartują o godz 10.00 na dwóch dystansach 25m grzb i 25 dokładanka dowolny. Zapraszamy do kibicowania!!!

W sobotę 14.06 odbędzię się finał cyklu „Od Młodzika Do Olimpijczyka”. Do Warszawy do ścisłego finału zakwalifikowali się Patrycja Romanowska, Ewa Pydyszewska, Jakub Kraska. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa

W rozszerzeniu link zawodów

Link do zdjęć fejsa RB

LINK do zawodów