„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”

Zgodnie z myślą „dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” przystępowali do rywalizacji rodzice rocznika 2001 i 2002. Podjęcie rękawic i udział w zawodach rodzinnych był nie lada wyzwaniem. Po miesięcznych przygotowaniach wystartowali ramie w ramię z własnymi dziećmi. Wszyscy okazali się zwycięzcami, pokonali własne słabości w indywidualnym wyścigu na 25m st dowolnym oraz w sztafecie rodzinnej, wspólnie się zachęcali i motywowali, a w każdym starcie dopingowali. Gratulacje dla uczestników za stworzenie przyjaznej atmosfery zwiastującej solidną współpracę w kolejnych latach karier dzieci.

Dziękujemy za zdrowe przkąski i upominki przygotowane własnoręcznie na potrzeby zawodów

Wyniki rywalizacji rodzinnej oraz galeria w rozszerzeniu

Link do zawodów w Ostrowcu Świętokrzyskim w rozszerzeniu

Wyniki

Galeria aut.D.Bilska-Czyżewska

Ostowiec Świętokrzyski