Wspaniała zabawa

W niedzielę 15 czerwca w ośrodku Nad Stawami odbył się piknik organizowany przez Zarząd UKS Piątka Konstantynów Łódzki. W tym roku bawił blisko 250 uczestników, a wśród gości odwiedzających Nas i świętujących z Nami całoroczne sukcesy byli Marszałek Województwa Witold Stępień Burmistrz Henryk Brzyszcz, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Owczarek, dyr. CSiR Krystyna Opara, dyr. LO Kazimiera Trzepizur, dyr. SP1 Wioletta Berek. Piknik jest momentem podsumowującym sezon 2013/2014, dlatego trenerzy wyróżnili wszystkich zawodników UKS-u pamiątkowym medalem oraz upominkami ufundowanymi przez Sponsorów Plus Dachy oraz członków UKS. Tuż po części oficjalnej spędzaliśmy wesoło czas na zabawach sprawnościowych i wysoko nad ziemią wspinając się po ściance. W przerwie wzmacnialiśmy się przepysznymi kiełbaskami z firmy Jamir zgilowanymi przez p.Szymczaka i p.Michalaka oraz wypiekami i smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Dziękujemy za skoordynowanie organizacji i przebiegu imprezy p.Maćkowi Zbrojewskiemu. Transport zawdzięczamy p.Tomaszowi Rawdanikowi, wulkanizacji p.Wiesława Młodzika, p. Robertowi Owczarkowi. Dziękujemy wszystkim pomocnikom – cichym bohaterom pikniku UKS-u

Galeria w rozszerzeniu

Chętnie zaprezentujemy zdjęcia Waszego autorstwa – proszę plik ze zdjęciami pikniku przekazać T.Kotusowi

Galeria aut M.Z.