Pomóżmy Tacie Justyny

Pod koniec lipca będzie on poddany operacji kardiochirurgicznej, niestety w łódzkim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa dramatycznie brakuje krwi… Nie ważne jaką masz grupę krwi, każda kropla jest ważna!

W związku z tym prosimy każdego kto może, aby tą krew oddał. Krew można oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Łodzi na ulicy Franciszkańskiej, albo w autobusie: każdy wtorek i sobotę w godzinach od 14 do 17 w Manufakturze oraz w każdy czwartek również w godzinach od 14 do 17 w Pasażu Schillera na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.
Uwaga!!!
Osoby, które zdecydują się na oddanie krwi są bardzo proszone, aby podczas pobierania podać imię i nazwisko osoby dla której jest krew oraz nazwę szpitala w którym będzie operowany:
Grzegorz Burski – Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM – Łódź ul. Sterlinga 1/3!