Mistrzostwa Klas II

Zawodnicy z rocznika 2006 reprezentujący barwy UKS Piątki Konstantynów Łódzki w czwartek 20.11.2014 po raz pierwszy wystąpią w roli zawodników podczas zawodów pływackich. Swoją karierą sportową rozpoczną od udziału w Mistrzostwach Klas II-ch. Każdy będzie miał zadanie przepłynięcia 25m dowolnym i 25m grzbietem. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Magdy Grocholińskiej i Roberta Bujnowicza
Fantastycznie spisali się reprezentanci Piątki Konstantynów Łódzki w I rundzie Mistrzostw klas II. Wywalczyli cztery medale (3-1-0) i każdy poprawił rekord życiowy. Złotymi medalistami zostali Lizak Seweryn I m-ce 25 dow i I m-ce 25 grzb oraz Sulak Antonina I m-ce 25m grzb i VIII m-ce 25m dow. Srebrny krążek zdobyła Wiktoria Rucińska II m-ce 25m grzb oraz IV m-ce 25m dow. Spośród ukaesiaków punktowane miejsca do klasyfikacji drużynowej zajmowali oprócz wyżej wymienionych medalistów Cybulski Julian VII m-ce 25 grzb, Krakowiak Jakub VIII m-ce 25 grzb, Misztal Patryk XIII m-ce 25 grzb. Ponadto wyróżnili się: Darmaszek Maria, Petera Julia, Młynarczyk Zuzanna, Deptulska Zofia, Kolasa Ewa, Krakowiak Jakub, Matera Bartosz W Aleksandrowie do rywalizacji zgłosiło się ponad 270 zawodników z 13 klubów województwa.
Najmłodsi postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Zajmują II-ą pozycje w klasyfikacji drużynowej
Wyniki w rozszerzeniuLINK do wyników i listy