GP Kozienice

W weekend 28.02-01.03 odbył się Puchar Polski w Kozienicach. Startowało blisko 300 zawodników z 66 klubów. Piątkę Konstantynów Łódzki reprezentowały Justyna Burska Milena Karpisz oraz Michalina Zbrojewska. Najbardziej udane zawody w Kozieniecach zaliczyła Justyna Burska wygrywając „dystans” w stylu dowolnym czyli 200, 400, 800 dowolnym na 100 dow był VI-ta, a na 50 dow poprawiła rekord życiowy. Dobre starty przełożyły się na wysoką III-ą lokatę w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. Ponadto Justyna zwyciężyła w klasyfikacji młodzieżowców. Na pozycji medalowej ukończyła wyścig 200klas Michalina Zbrojewska. Oprócz wywalczonego brązu na koronnym dystansie, jeszcze dwukrotnie plasowała się w dziesiątce na 100 klas i 200 zm odpowiednio na VIII-ym i IX-tym m-cu. Milena Karpisz wywalczyła V mce na 800 dow, VI na 400 dow, IX na 200 dow. Milena w klasyfikacji najlepszych 17-18latek zajęła II-ą lokatę

GRATULACJE!!!!
W rozszerzeniu listy i wyniki GP Kozieniece

W rozszerzeniu dostępnę są listy zgłoszonych zawodników i zawodniczek do Mistrzostw Polski 14 latków i 15 latkówGP Kozienice