Mistrzostwa Polski 14 i 15latków Liga Dzieci

W Zimowych Mistrzostwach Polski 15latków rozgrywanych w Ostrowcu Świętkorzyskim 06-08.03.2015 wystartuje blisko 550 zawodników z 133 klubów Naszego kraju. Uks PIĄTKĘ Konstantynów Łódzki reprezentować będą Patrycja Romanowska, Jkaub Kraska, Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert

Trzymamy kciuki !!! w rozszerzeniu wyniki bezpośrednio z zawodów

 

Również w weekend 06-08.03.2015 w Olsztynie do rywalizacji w Mistrzostwach Polski po raz pierwszy w karierze przystąpią 14latkowie. Na strart zgłosiło się blisko 650 zawodników z 141 klubów. UKS Piątkę Konstantynów Łódzki reprezentować będą Klimczak Agata, Wojciech Sterniczuk, Kucharski Jakub

Trzymamy kciuki !!! w rozszerzeniu link

 

I dzień – PIERWSZY MEDAL

Brązowym medalem zakończył swoją rywalizację na 200m grzbietem Jakub Kraska. Bardzo dobry wyniki, fantastyczna pogoń za rywalami pozwoliła zająć III m-ce na Mistrzostwach Polski. Do fianłu B zakwalifikował się Kamil Piotrowicz na 400zm, ostatecznie zajmując XX m-ce. Pozostali zawodnicy zarówno 14 jak i 15letni zaliczyli bardzo udane zawody w eliminacjach. W 11 startach uzyskali 10 rekordów życiowych. Gratulacje!!! Trzymamy kciuki

II dzień – drugi MEDAL

W drugim dniu Mistrzostwa Polski przynależność do ścisłej czołówki w stylu grzbietowym potwierdził Jakub Kraska zdobywając brąz na 50m grzb. Kuba uplasował się na VI-tym m-cu w konkurencji 200zm. W walce o medale brali dziś udział Patrycja Romanowska i Kamil Piotrowicz. Patrycja zająła IX m-ce na 50 grzb a Kamil X-mce na 200klas. Gratulacje!!!

III dzień – trzeci braz KUBY

W ostatnim dniu MP w Ostrowców 15latków Jakub Kraska wywalczył brązowy medal w konkurencji 100 grzb. Był to trzeci medal Kuby w stylu grzbietowym. Bardzo dobry występ zanotowała Patrycja Romanowska, w tej samej konkurencji uplasowała się na VII-ym m-cu. Na XII-tym m-cu zakończył rywalizację w 100klas Kamil Piotrowicz. Gratulację dla pozostały zawodników Roberta Cierpikowskiego, Agaty Klimczak, Jakuba Kucharskiego, Wojciecha Sterniczuka, którzy w 100% niedzielnych startów uzyskali rekordy życiowe. Na wyróżnienie zasługuje występ na 200m motylkiem popularnego „Generała” (W.Sterniczuk), życiówkę poprawił o blisko 12sekund i uplasował się na XXXIm-cu w MP 14latków

Gratulacje!!! dla podopiecznych trenera Tomasza Kotusa

W piątek 06.03.2015 w Łodzi rywalizację rozpoczeli zawodnicy klas IV-ch. W pierwszych zawodach z cyklu Ligii Dzieci reprezentaci Piątki KŁ zdobyli cztery krążki 1-0-3. Zwycięstwo odniósł Szymon Iskra na 50 klas oraz wywalczył brąz na 100 grzb. Inga Rucińska dwukrotnie uplasowała się na najniższym stopniu podium na 50 klas i 200zm. Wysoką VI-tą lokatę zajął Bartosz Banach w konkurencji 50 klas Gratulacje dla podopiecznych trenera Roberta Żołądka

Ostrowiec MP15latków

 

MP 14latków w Olsztynie

 

Liga dzieci wyniki