Mistrzostwa Polski w Pigułce

Sezon zimowy dla juniorów, młodzieżowców i seniorów w pływaniu dobiegł końca. W roku 2014/2015 UKS „Piątka” Konstantynów Łódzki w zimie zdobyła 17 medali (5-7-5). Multi medalistką i najlepszą zawodniczką na krótkim basenie reprezentującą Konstantynów Łódzki była Justyna Burska. W kategorii senior wywalczyła cztery krązki 2-2-0. Również cztery „blachy wywalczył w kat. młodzieżowiec (19-23lat) 2-2-0. Tytuły mistrzowskie zdobyła w konkurencjach 800 i 1500 dowolnym. Wicemistrzostwa wywalczyła na dystansach 400 i 200 dowolnym. Poprawiła rekord okręgu łódzkiego na 1500dow, a do rekordu Polski zabrakło setnych sekundy. Fantastycznie w zimie spisała się Milena Karpisz, zdobywczynie trzech seniroskich medali 0-1-2 oraz trzech juniorskich 1-2-0. Najwyższe podium zarówno w seniorach jak i juniorach wywalczyła na 800 dowolnym, pozostałe krążki zdobyła w konkurencjach 200 i 400 dowolnym. Bardzo dobrzezaprezentował się junior Jakub Kraska w kat 15latków. Wywalczył trzy brązowe medale w stylu grzbietowym 50, 100 i 200. Ponadto zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki startowali w finała A: Michalina Zbrojewska IV m-ce 200 klas, VII m-ce 400zm, X m-ce 200zm, Jakub Kraska VI m-ce 100zm, VI m-ce 200zm, Romanowska Patrycja VII m-ce 100 grzb, IX m-ce 50 grzb, Piotrowicz Kamil X m-ce 200klas. W finałach B rywalizowali Martyna Michałowska X m-ce 200 klas, XII m-ce 100 klas, XIII m-ce 50 klas, Kamil Piotrowicz XII m-ce 100 klas, XX m-ce 400zm. Przy okazji sukcesów Naszych zawodników dziękujemy za wsparcie sponsorom Firmie Plus Dachy i Firmie Jamir. Gratulacje trzymamy kciuki za młodzików i dzieci