II runda Mistrzostw Klas II-ch

W Konstantynowie 19.03.2015 odbyła się II runda Mistrzostw Klas II-ch. UKS Piątka Konstantynów Łódzki drużynowo spisała się bardzo dobrze. Po dwóch rundach w klasyfikacji 17 ekip województwa zajmujemy II m-ce. Spośród zgłoszonych blisko 250 zawodników 14 klubów punkty dla podopiecznych konstantynowskiej drużyny trenerów M.Grocholińskiej i R. Bujnowicza zdobywali: Lizak Seweryn I m-ce 25grzb i II m-ce, Sulan Antonina I m-ce 25 grzb i III m-ce 25 mot, Rucińska Wiktoria II m-ce 25mot i V m-ce 25 grzb, Cybulski Julian VII m-ce 25 dow, Misztala Patryk IX m-ce 25 dow i XXI m-ce 25 grzb, Podstawczyńska Weronika XII m-ce 25 grzb, XVII m-ce 25 dow, Pawlak Przemysław XIV m-ce25 grzb, Linczewska Dominika XX m-ce 25 grzb, Mater Bartosz XX m-ce 25 grzb. Gratulacje dla wszystkich zawodników za ambitną postwę i niezliczoną ilość rekordów życiowych

Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki

Wyniki