Mistrzostwa Klas II-ch IIIa runda

Zawodnicy klasy IIej rywalizowują 14.05.2015 w ostaniej rundzie Mistrzostw Województwa Łódzkiego klas II-ch. Po dwóch rozgranych zawodach drużyna UKS Piątka Konstantynów w roczniku 2006 zajmuje II m-ce. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Magdy Grocholińskiej i Roberta Bujnowicza.

Bardzo dobry występ zanotowali reprezentanci UKS Piątka Konstantynów Łódzki w ostatniej rundzie Mistrzostw klas II-ch. W sezonie 2014/2015 Antonina Sulak była nie pokonana w stylu grzbietowych. W trzeciej rundzie wygrała po raz trzeci tym razem na 50m grzbietem. Antosia wraz z koleżankami Podstawczyńską Weroniką, Rucińska Wiktorią i Linczewską Dominiką wywalczyła medal w sztafecie 4×50 dowolnym. Dziewczęta stanęły na najniższym stopniu podium na III m-cu. Brązowym medalistą został również Seweryn Lizak na 50 dowolnym. Wysokie miejsca tuż za podium zajmowali, ponownie Seweryn Lizak IV na 50 grzbietem, Rucińska Wiktoria IV m-ce 25 klas i VI m-ce 25mot, I sztafeta chłopców V m-ce 4×50 dow w składzie: Szczęsny Oliwier, Misztal Patryk, Cybulski Julian, Lizak Seweryn, Podstawczyńska Weronika VI m-ce 25 klas i XII m-ce 50 grzb, Sulak Antonina VII m-ce 25 mot, Cybulski Julian VIII m-ce 50 dow i XIV m-ce 25 klas, Mater Bartosz IX m-ce 50 grzb, Misztal Patryk X m-ce 50 dow oraz XIII m-ce 50 grzb, Pawlak Przemysław X m-ce 25 klas oraz XII m-ce 50 grzb, Linczewska Dominika XII m-ce 50 dow, Kolasa Ewa XIII m-ce 25 klas, II sztafeta dziewcząt XI m-ce 4×50 dow w składzie: Darmaszek Maria, Młynarczyk Zuzanna, Kolasa Ewa, Petera Julia, II sztafeta chłopców XI m-ce 4×50 dowolnym w składzie: Goźdź Roszkowski Adam, Sadowski Szymon, Pawlak Przemysław, Mater Bartosz

CDN.

GRATULACJE!!!

W rozszerzniu link do wyników

Wyniki

Oficjalna strona