Weekendowe potyczki

W ostatnim Pucharze Polski w Szczecinie 16-17.05, przed Głównymi Mistrzostwami Polski, wystąpi jedna reprezentantka UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Michalina Zbrojewska podopieczna trenera Mirosława Drozda pierwszego dnia wygrała rywalizacją na 400zm oraz dwukrotnie była druga na 200klas i 200 zm. W niedzielnym występie zajęła III m-ce na 100 klasycznym

Wyniki w rozszerzeniu
Trzymamy kciuki za występy we Floating Arena w Szczecinie na koniec maja
Młodsi zawodnicy z rocznika 2002 i 2001 rywalizowali 16.05 w drugiej edycji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W Radomsku rywalizowło ponad 100 zawodników z 10 klubów. Najwyższe miejsce wywalczył Jakub Czyżewski, uplasował się na II m-cu. Bardzo dobry występ zanotowała Ewa Pydyszewska ostatecznie zajęła IV m-ce. W czołowej dziesiątce na X m-cu ukończył zawody Cyprian Cybulski. Gratulacje!!!
W niedzielę blisko 60% UKaeSiaków zgłosiło chęć udziału w Biegu Wdzięczności. Brawo dla Nich, cieszy fakt spędzenia czasu aktywnie w niedzielę. Życzymy powodzenia:)!!!

Wyniki GP Szczecin

 

Wyniki dziewczyn

wyniki dwuboju chłopców