BURSKA w Finale Uniwersjady

W nocy z poniedziałku na wtorek w końcu doczekamy się pierwszego kobiecego startu na uniwersjadowej pływalni w Gwangju. W kwalifikacjach 400 m stylem dowolnym wystąpi Justyna Burska z Piątki Konstantynów Łódzki. Dla bohaterki tegorocznych mistrzostw Polski w Szczecinie będzie to debiut na tak wielkiej międzynarodowej imprezie. Justyna startuje ok. godz. 1.45 w eliminacjach. My czekamy na finał 🙂 ok. godz. 12.00 na Eurosport 2 lub na www.livefisu tv

Czterokrotna złota medalistka krajowego czempionatu, najlepsza we Floating Arenie między innymi właśnie na 400 m stylem dowolnym, ma w tej konkurencji dziesiąty czas zgłoszenia i będzie w szerokim gronie kandydatek do zajęcia miejsca w pierwszej ósemce, która po południu popłynie w finale. Polka popłynie w ostatniej serii na torze szóstym, obok niej na słupku startowym stanie dzisiejsza brązowa medalistka na dystansie 1500 m stylem dowolnym, Kiah Melverton z Australii, a z najlepszym czasem zgłoszenia wystartuje Leah Smith ze Stanów Zjednoczonych
Pierwszy start na imprezie międzynarodowej Justyny Burskiej wypadł bardzo dobrze. Uzyskała czas 4;13,24 i zająła V-te m-ce
W drugim finale Uniwersjady na 800m dowolnym Justyna wywalczyła VII-ą lokatę
Wyniki Justyny są jednymi z najlepszych kobiecych startów w historii Uniwersjad. Gratulacje!!!
W rozszerzeniu zdjęcia i kolejne newsy z megatiminggaleria reprezentacji POLSKI

pozdrowienia Justyny – zdjęcia

zdjęcia aut.F.Wypych otwarcie Uniwersjady

Newsy z megatiming