Polska Liga Pływacka

W weekend 16-17.10.15 do rywalizacji przystępiły okręgi pływackie. Zespół Łódzkiego Okręgowego Związeku zajął IV m-ce, reprezentowany był przez troje zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki (Justynę Burską, Milenę Karpisz, Jakuba Kraskę) oraz trenera Macieja Hampla. W pierwszym starcie sezonu 2015/2016 dominację na dystansie stylu dowolnego potwierdziły Milena Karpisz i Justyna Burska. Milena zwyciężła na 400 i 800 dow, Justyna była III-a na 800 dow i IV-a na 400 dow. Najmłodszy reprezentant z Konstantynowa Kuba punktował w każdym starcie stylu grzbietowego, najwyższe miejsce to VII-a pozycja na 50m. Gratulacje!!!

Wyniki w rozszerzeniu
W sobotę 17.10.2015 w ostatniej eliminacji rozstrzygającej o udziale w grudniowych Mistrzostwach Polski dwuboistów wywalczyliśmy jeden medal (0-1-0). Częstochowskie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzków okazały się szczęśliwie dla Jakuba Czyżewskiego. Reprezentant  UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobył wicemistrzostwo ustępując zwyciężcy zaledwie jednym punktem wielobojowym. Drugi reprezentant Cyprian Cybulski uplasował się na XIVej pozycji. Wśród dziewcząt wysoką pozycję wywalczyła Ewa Pydyszewska zajmując V m-ce, a Gabriela Puczyńska ukończyła na XLII m-cu.
Gratulajce!!!
Wyniki dostępne po weekendzie

Wyniki w Ciechanowie