6 medali w I rundzie Mistrzostw Klas III

Do rywalizacji wojewódzkiej przystąpili uczniowie klas III-ch. I rundę rozegrano w Łasku 21.10.2015. Na start zgłosiło się 150 zawodników z 9 klubów wojewódzkich. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 2006 wywalczyli 6 medali 3-1-2. Zwycięstwo zanotowali Wiktoria Rucińska na 25 klas, Antonina Sulak na 50 grzb i Seweryn Lizak na 25 klas. Wicemistrzostwo zdobyła Antonina Sulak na 25 mot. Na najniższym stopniu podium stawali ponownie Wiktoria Rucińska i Seweryn Lizak, oboje na dystansie 50 dowolnym. Oprócz sześciu krążków zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki zajmowali wysokie miejsca. Tuż za podium uplasowali się Cybulski Julian IV m-ce 50 dow, Misztal Patryk IV m-ce 50 grzb, Podstawczyńska Weronika V m-ce 25 klas VI m-ce 25 mot, Pawlak Przemysław Vm-ce 25 klas. Ponadto w dziesiątce dopłynęli: Deptulska Zosia VII m-ce 50 grzb, Sadowski Szymon IX m-ce 50 grzb, Linczewska Dominika IX m-ce 50 dow,