Liga Dzieci III runda Szymon najlepszy w województwie

Trzecia runda Ligii dzieci ostatecznie rozstrzygnęła o klasyfikacji na najlepszą drużynę oraz najlepszego zawodnika i zawodniczkę. Podopiecznych trenera Roberta Żołądka spisali się bardzo dobrze w ostatnich zawodach ligii. Najmilszą niespodziankę sprawił Szymon Iskra, który w całym cyklu okazał się najlepszy w województwie, wygrał klasyfikacje na najleszego zawodnika. Do osiągniecia tego sukcesu potrzebował bardzo dobrych wyników w startach III rundy. Uzyskał świetne rezultaty zdobywając, przy tym złoty medal na 200 klasycznym i srebro na 200 grzb. Na najwyższym poziomie wystartowała również Inga Rucińska, zdobywając soje pierwsze złoto w karierze na 200 grzbietem. Inga dołożyła jeszcze brąz na 200 klasycznym. Ponadto punktowali dla drużyny: Bartosz Banach V m-ce 200 klas i XI m-ce 100 dow, Petera Patrycja IX m-ce 200 grzb, Bartosz Cieślak XIV m-ce 200klas. Drużynowo UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła VIII-ą lokatę

W rozszerzeniu lista i wyniki

link do listy