Zawody z okazji obchodów XX-lecia klubu

XXlecie Klubu Piątka Konstantynów Łódzki było okazją do podziękowań za długoletnią pomoc, współpracę i zaangażowanie w rozwój klubu, przedstawicielom władz samorządowych, sponsorom, byłym zawodnikom i rodzicom. Podziękowania złożyliśmy na ręce założycieli klubu Andrzeja Biernata i Włodzimierza Halickiego, marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia, wicestarosty powiatu pabianickiego Roberta Jakubowskiego, burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza, przewodniczącego rady miejskiej Andrzeja Owczareka, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Krystyny Opary, dyr dep. Sportu Bogdana Krawczyka, dyr SP 5 Iwony Majdy i Grażyny Gortat, dyr LO Kazimiery Trzepizur, dyr Sp 1 Violetty Berek, konstantynowskim mediom 43bis i kurier gci, tv konstantynów, zawodnikom: Krzysztofa Staszaka, Justyny Burskiej, Mileny Karpisz, Michaliny Zbrojewskiej, Gabrieli Bakies, Jakuba Kraski, Patrycji Romanowskiej, Jakuba Czyżewskiego, Marty Gruszczyńskiej, Pauli Marciniak, Sponsorom Firmie Plus – Dachy, Jamir, rodzicom Jolancie i Jackowi Marciniak.

Jubileusz połączony był z Mikołajkami. Nie zabrakło więc paczek z prezentami dla wszystkich zawodników i zawodniczek. Obdarowano ponad 150 młodych adeptów pływania.

Podcas obchodów zostało nagrodzonych 24 najwszechstronniejszych pływaków na podstawie wyników z dwudniowych zawodów rozgrywanych w CSiR 10-11.12.2015. W tym miejscu bardzo dziękujemy sędziemu p.Ryszardowi Trockiemu oraz uczniom LO z Konstantynowa za pomoc w przeprowadzeniu imprezy sportowej.

Ponadto dziękujemy bohaterom całych obchodów odpowiedzialnych za pełną organizację: Maciej Zbrojewski, Robert Owczarek, Robert Bujnowicz, Piotr Skóra, Ewa Liwowska, Marta Gruszczyńska, Dobrosława Workert, państwo Cieślak, Robert Żołądek, zawodnikom z gimnazjum i klasy VIej oraz wszystkim, którzy przynieśli poczęstunek


Wyniki klas III i IV oraz II w rozszerzeniu!

wyniki

wyniki klas II-ch