Pływacki progres roku 2015 Mileny Karpisz

Ruszył kolejny konkurs portalu megatiming.pl – znów tylko 3 dni głosowania na drugą konstantynowiankę!!!

Konstantynowska pływaczka Milena Karpisz zrobiła w roku 2015 wielkie postępy (poprawiła swój rekord życiowy o 10 sekund ustanawiając rekord Polski seniorek na 800 m st. dowolnym; tym wynikiem zakwalifikowała się na Mistrzostwa Europy) i została wraz z czwórką zawodników z całej Polski nominowana przez profesjonalny portal megatiming.pl do konkursu Bohaterowie 2015 – Progres RokuOd 9 do 11 stycznia 2016 można na nią głosować. Na końcu wspomnianej strony:http://megatiming.pl/news/980bd3e9-40e8-480f-8559-e34d4af0f50f

klikając na guzik przy nazwisku Milena Karpisz przybliżamy pływaczkę UKS Piątka Konstantynów Łódzki do sukcesu. Już prowadzi! Postarajmy się, aby to prowadzenie utrzymała do końca głosowania! Przekażmy to wszystkim konstantynowianom i ich przyjaciołom.

aut. Bernard Cichosz