Bezkonkurencyjna Milena

Pływaczka UKS Piątka Konstantynów Łódzki Milena Karpisz bezkonkurencyjnie wygrała plebiscyt Bohaterowie 2015 – Progres roku zorganizowany przez profesjonalny portal megatiming.pl. Konstantynowska pływaczka w rywalizacji z czterema polskimi pływakami okazała się zdecydowanie najlepsza! Prowadziła od samego początku już w pierwszych godzinach po północy. Jej kibice dosłownie nie zaspali. Rywale Mileny Karpisz (sami mężczyźni) przez całe trzy dni rywalizacji byli bez szans.

Na ogólną ilość 1524 głosy oddane przez trzy dni trwania konkursu konstantynowianka zdobyła 43,6%, zaś jej rywale kolejno: Sebastian Szczepański 17,1%, Kacper Majchrzak 16,0%, Marcin Stolarski 14,6%, Kacper Klich 8,8%.
Tegoroczny konkurs (to jego trzecia edycja) trwał od 9 do 11 stycznia.

aut. Bernard Cichosz

Polecamy artykuł mamy kibiców i przyjaciół – 43bis