Najbliższe wydarzenia UKS Piątka

26.01 we wtorek na basenie CSiR odbyły się zawody pływackie O puchara Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza. Była to już XX edycja zawodów wojewódzkich. Udział brało blisko 200 zawodników. Najlepszą zawodniczką jubileuszowej rywalizacji została Milena Karpisz z UKS Piątki, podopieczna trenera Macieja Hampla. Bardzo dobrze spisali się również podopieczni trenera Roberta Żołądka. W klasyfikacji najlepszych zawodników w kat. 12latków II m-ce zajął Szymon Iskra, III-ą lokatę wywalczyła Inga Rucińska. W sumie Konstantynowski klub zdobył 7 krążków 1-5-1 w kategorii OPEN. Wszystkie medale były dziełem obecnie najlepszych zawodników Piątki. Mileny Karpisz, Jakuba Kraski i Patrycji Romanowskiej.  Gratulacje!!!

Dziękujemy p.Ryszardowi Trockiemu za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz p.DYR. CSiR Krystynie Oparze za słodki poczęstunek dla wszysktich zawodników.

WYNIKI ZAWODÓW w rozszerzeniu

W okresie ferii zimowych 15.02 – 27.02 UKS Piątka organizuje kurs na młodszego ratownika wodnego dla zawodników od 12lat. Prowadzącym będzie Starszy Ratownik Instruktor WOPR p.Ryszard Trocki. Zajęcia będą się odbywać w pierwszym tygodniu ferii pomiędzy 10.30 – 14.00. Dokładny termin egzaminu zostanie podany w czasie trwania kursu (najprawdopodobniej na koniec drugiego tygodnia). Ostateczny termin zgłaszania się upływa 31.01.2016 do trenera Tomasza Kotusa
W czasie ferii zajęcia dla klas I-ch (ranna i popołudniowa) odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17.00 prowadząca A.Pogocka
Grupa trener D.Gontarek i M.Gruszczyńskiej przychodzi zgodnie z planem
Klasy 2D 3A oraz III i IV popołudniowa zapraszamy od 16.00 R.Bujnowicz

Wyniki