20lecie CSiR w Konstantynowie Łódzkim

Gratulacje dla rodziców, którzy przyjęli wyzwanie CSiR i wystartowali w zawodach pływackich z okazji 20 lecia Centrum Sportu i Rekreacji. W sobotę 11.06.2016 dwadzieścia zespołów rodzinnych (dziecko z tatą lub mamą) brało udział w sztafetach pływackich. Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe względem najmłodszych uczestników. Rywalizowali na dystansie dwóch długości basenu. Pamiątkowe medale i dyplomy wręczała dyr CSiR p.Krystyna Opara. Każdy zawodnik otrzymał upominek
Gratulacje !!!
Wyniki w roszerzeniu
Dużym sukcesem zakończyły się zawody pływackie dla młodzieży szkół podstawowych rozegranych we wtorek 07.06.2016 w Konstantynowie Łódzkim. Blisko 180 zawodników, uczniów konstantynowskich szkół podstawowych świętowało 20-lecie Centrum Sportu i Rekreacji w Naszym mieście. Zarówno sportowcy UKS Piątka jak i amatorzy rywalizowali w konkurencjach dostosowanych do umiejętności pływackich. Gratulacje dla wszystkich uczestników za postawę ambitną, sportową i koleżeńską. Pamiątkowe medale i dyplomy oraz drobne upominki wręczała dyr. CSiR p.Krystyna Opara. Imprezę poprowadził p.Robert Bujnowicz. Dziękujemy pracownikom CSiR, trenerom UKS Piątka oraz nauczycielom wychowania fizycznego delegowanym przez szkoły macierzyste za sprawne przeprowadzenie zawodów
GRATULACJE!!!
WYNIKI w rozszerzeniu
Zdjęcia dostępne na facebooku CSiR Konstantynów Łódzki

WYNIKI dzieci

 


WYNIKI zawodów rodzinnych