Sezon w pełni

Bardzo dobrymi rezultatami zakończyły się Mistrzostwa Polski seniorów i Młodzieżowców. Milena Karpisz zdobyła cztery medale, jakub Kraska wywalczył awans na Mistrzostwa Europy Juniorów. Nastąpiły również rozstrzygnięcia w rywalizacji wojewódzkiej wśród 9, 10 i 11 latków. Czekamy na podsumowanie wyników drużynowych z zawodów Ogólnopolskich. Warto wspomnieć, że podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Roberta Bujnowicza zwyciężyli w województwie w kat 10 latków. Właśnie III klasa rozpocznie tydzień pełen wrażeń sportowych. W poniedziałek 13.06 drużyna UKS Piątka w roczniku 2006 walczy o Puchar Dyr SP 137.

W środę 15.06 pięcioro dwuboistów walczy o najwyższe cele w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Do Elbląga pojadą Podopieczni trenera Tomasza Kotusa: Ewa Pydyszewska, Maria Patora, Weronika Sterniczuk, Cyprian Cybulski, Dawid Romanowski. (wyjazd godz.13.00)
W czwartek zawodnicy trenera Roberta Żołądka rywalizują w Ogólnopolskich Drużynowych zawodach 12 latków w Aleksandrowie Łódzkim. W piątek 17.06 Milena Karpisz jedzie do stolicy Wielkopolski powalczyć w Otwartych Mistrzostwach tego regionu. Trzymamy kciuki za podopieczną trenera Macieja Hampla.
W sobotę (wyjazd godz. 7.00) do Ostrowca Świętokrzyskiego wyjeżdżają 13latkowie. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa będą rywalizować w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Młodzików 13latków.
Również w sobotę delegowana reprezentacja UKS Piątka Konstantynów w wieku 10-16lat będzie rywalizować w Andrychowie w Międzynarodowych zawodach o Puchar Burmistrza
Wyjazd do Andrychowa piątek 17.06 godz. 16.00
Wyniki listy  startowe w rozszerzeniu
TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!!

WYNIKI I LISTY DO ANDRYCHOWA

WYNIKI Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu

WYNIKI Z ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO

WYNIKI Z OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

wYNIKI Z DELFINA